BÖRS SAMT VÄSKA, krokodil, 1800 samt 1900 tal.

85162. BÖRS SAMT VÄSKA, krokodil, 1800 samt 1900 tal.

Väska med två fack, lås i vitmetall.
börs med kedja och spänne i vitmetall.
börsens mått 15 x 12 cm.
Väskans mått 31 x 25 cm.

Skador och slitage.
Ett öga saknas på krokodilen.
Knapp på börs defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

börsens mått 15 x 12 cm.
Väskans mått 31 x 25 cm.

Skador och slitage.
Ett öga saknas på krokodilen.
Knapp på börs defekt.

Antal besök: 1 073