JORDGLOB, plast, Scan-Globe A/S, Danmark, 1900-talets andra hälft.

851465. JORDGLOB, plast, Scan-Globe A/S, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Invändig belysning. Globens diameter ca 30 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage. Något pappersbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 442