STORT PARTI JÄRNGYTOR, mm, 20 delar.

85138. STORT PARTI JÄRNGYTOR, mm, 20 delar.

Oval trebenegryta stämplad HB (hillebola bruk) 6 kannor, längd 47, bredd 29, höjd 27, rund trebenegryta diameter ca 35, höjd 33, plättlagg stämplad BZH (Bruzaholms bruk), samt plättlaggar stämplade HF.

Bruksslitage, anlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, anlupet.

Antal besök: 1 069