KISTA, 1800-tal.

KISTA, 1800-tal.
85111. KISTA, 1800-tal.

Årtalet 1844 målat på framsidan. Längd 103, djup 58, höjd 60.

Bruksslitage, maskstungen.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
85111. KISTA, 1800-tal.

Bruksslitage, maskstungen.

Nycklar saknas.

Antal besök: 985