SPEGELBYRÅ, nyrenässans, 1800-tal.

85108. SPEGELBYRÅ, nyrenässans, 1800-tal.

Valnötsfanerad, längd 104, djup 59, höjd 205.

Mindre bruksslitage. Möjligen saknas små lister på samma ställe på både kortsidorna.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 316