CANADENSARE, kanot.

CANADENSARE, kanot.
851036. CANADENSARE, kanot.

Längd ca 430 cm bredd ca 70 cm djup ca 40 cm
Paddlar i trä medföljer.

Bruksslitage, repor märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
851036. CANADENSARE, kanot.

Paddlar i trä medföljer.

Bruksslitage, repor märken.

Antal besök: 977