DAMARBETSBORD, Gustavianskt 17-1800-tal.

85101. DAMARBETSBORD, Gustavianskt 17-1800-tal.

Furu, med originalmålning.
Längd 100, bredd 66, höjd 76 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Furu, med originalmålning.

Åldersslitage.

Antal besök: 718