PARTI KONST, oljemålningar, 3 st, STEN LINDAHL, LAGE CARLSSON, H. TINGBERG.

85097. PARTI KONST, oljemålningar, 3 st, STEN LINDAHL, LAGE CARLSSON, H. TINGBERG.

Sten Lindahl. Djur på bete. Olja på duk. 64 X 44 cm. Signerad.

Lage Carlsson. Landskap. Olja på duk. 54 X 44,5 cm. Signerad.

H. Tingberg. Öländska hus. Olja på pannå. 33,5 X 25,5 cm. Signerad.

Lindahl: Fläckar.

Carlsson: Någon minimal fläck.

Tingberg: Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lindahl: Fläckar.

Tingberg: Smärre fläckar.

Antal besök: 6 603