Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
HANS VERDYUN. Landskap. Färglitografi. Signerad och daterad -81. 95/250.
85055. HANS VERDYUN. Landskap. Färglitografi. Signerad och daterad -81. 95/250.
45,5x40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45,5x40 cm.
Garpenhus Auktioner
579