SKÅLAR, 2 st, glas, Orrefors.

SKÅLAR, 2 st, glas, Orrefors.
850543. SKÅLAR, 2 st, glas, Orrefors.

Höjd ca 13-14 cm.

Bruksslitage. Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 13-14 cm.

Bruksslitage. Smärre nagg.

Antal besök: 235