SYBORD, teak, dansk design.

SYBORD, teak, dansk design.
85044. SYBORD, teak, dansk design.

höjd 62, bredd 74, djup 43 cm.

fläckig skiva samt fanerskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 537