HÖRNSKÅP, troligen England, 1900-tal.

85036. HÖRNSKÅP, troligen England, 1900-tal.

Överdel med speglar, intarsia dekor, längd 62, bredd 44, höjd 203 cm.

Slitage, skador, lösa delar, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 971