SKÅLAR, Glas med vit toning.

SKÅLAR, Glas med vit toning.
850353. SKÅLAR, Glas med vit toning.

höjd 12 cm, diameter 22,5 cm
höjd 8,5 cm, diameter 16,5 cm.

små nagg på kanten, Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 12 cm, diameter 22,5 cm

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 247