VASER, 2 st, keramik, Broque, Gabriel Burmeister, 1930/40-tal.

850249. VASER, 2 st, keramik, Broque, Gabriel Burmeister, 1930/40-tal.

Höjd 16-26,5 cm.

Ålders samt bruksslitage. Obetydligt nagg på ena vasen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16-26,5 cm.

Antal besök: 2 703