SOFFA, 2-sits, Dux, 1940/50-tal.

850146. SOFFA, 2-sits, Dux, 1940/50-tal.

Grön klädsel, brickmärkt "Dux, med de överlägsna spiralerna", bredd 140 cm, djup 70 cm, höjd 77 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 107