SKRIVBORD, teak, 1950/60-tal.

SKRIVBORD, teak, 1950/60-tal.
850131. SKRIVBORD, teak, 1950/60-tal.

Bredd 120 cm, djup 55 cm, höjd 75 cm.

Ytslitage, märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage, märken och repor.

Antal besök: 6 438