FÅTÖLJER, 1 par, björk med nät, chippendalestil.

84998. FÅTÖLJER, 1 par, björk med nät, chippendalestil.

1930-tal.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1930-tal.

bruksslitage.

Antal besök: 749