RUDOLF CARLBORG. Akvarell, signerad 1948.

84992. RUDOLF CARLBORG. Akvarell, signerad 1948.

Rumsinteriör med figurer, 36 x 31 cm.

Fuktskadat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fuktskadat.

Antal besök: 3 135