BIJOUTERIER bland annat silver, 1900-tal.

84941. BIJOUTERIER bland annat silver, 1900-tal.

Bland annat halsband, broscher och örhängen.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 787