CARL MAGNUS. Komposition med snoppar. Färgserigrafi. Signerad och daterad.

84927. CARL MAGNUS. Komposition med snoppar. Färgserigrafi. Signerad och daterad.

62x45 cm
Oramade.

Pappveck 3 st
Kantnagg.

Carl Magnus (Född 1943)

Gör en kostnadsfri värdering!

62x45 cm
Oramade.

Pappveck 3 st
Kantnagg.

Carl Magnus (Född 1943)

Antal besök: 1 089