ALTARTAVLA, träskuren och förgylld. 1900-tal.

84917. ALTARTAVLA, träskuren och förgylld. 1900-tal.

Utförd av Zagerholm, Jönköping. Bilden tryckt. Höjd ca 36 cm. Bredd 51 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 947