SPEGELBYRÅ, 1900-talets början.

84887. SPEGELBYRÅ, 1900-talets början.

Furu. Längd 101, bred 53, höjd 182 cm.

Bruksslitage, två handtag trasiga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 620