Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
INGEGERD CARLSTEN. "Fragment av en gudinna". Blandteknik. Signerad och daterad -93.
84885. INGEGERD CARLSTEN. "Fragment av en gudinna". Blandteknik. Signerad och daterad -93.
57 x 63 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
57 x 63 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 256