PARTI KERAMIK, 5 delar.

84799. PARTI KERAMIK, 5 delar.

3 st stämplade Vimmerby, 1 stämplad F B Stenbäck Trelleborg,
höjd mellan 9-13 cm.

Bruksslitage, ostämplade kannan med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd mellan 9-13 cm.

Antal besök: 584