SIDEBOARD, med 2 utdragbara konsoler, engelsk stil, 1900-tal.

84789. SIDEBOARD, med 2 utdragbara konsoler, engelsk stil, 1900-tal.

Låda i sargen, läderklädd skiva, längd 81, bredd 41, höjd 51 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 675