PARTI KONST, (2). BERNDT OLOF SJÖWALL samt ARNE WALLSTEN.

84773. PARTI KONST, (2). BERNDT OLOF SJÖWALL samt ARNE WALLSTEN.

Wallsten: Hus och människor, olja på duk. Signerad. 44 X 36 cm.

Sjöwall: Södra Alvaret Öland, olja på pannå, signerad. 26 X 22 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 583