EERO SAARINEN. Bord, "Tulip", 1900-tal.

847473. EERO SAARINEN. Bord, "Tulip", 1900-tal.

Vit marmorskiva. Etikettmärkt. Nk Design Knoll international. Höjd 52 cm. Diameter 42 cm.

Fot med yttrepor. Fotens undersida med kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 030