TRÄSKULPTURER, m.m, 1900-tal.

TRÄSKULPTURER, m.m, 1900-tal.
847138. TRÄSKULPTURER, m.m, 1900-tal.

Gästrike tupp,, höjd ca 27 cm.
Träskulptur, "Gås Jerker", höjd 18 cm.
Träskulptur, signerad, Åsberg, höjd 16 cm.
2 svampar av vril, signerade, KK, högsta höjd 12 cm.
m.m.

Märken förekommer.
Gästrike tuppen med lagad stjärt.

Gör en kostnadsfri värdering!

m.m.

Märken förekommer.

Antal besök: 1 117