Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
LENNART OLSSON. "Vrångebäck", olja på duk, signerad.
846851. LENNART OLSSON. "Vrångebäck", olja på duk, signerad.
ca 50x70 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 50x70 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
2 504