TOMMY ÖSTMAR. Träsnitt.

TOMMY ÖSTMAR. Träsnitt.
846828. TOMMY ÖSTMAR. Träsnitt.

Trädstammar. Signerad. 29x19 cm.

Glas saknas, något lös i inramningen. Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 592