ELSA ERICSON. Gouache.

ELSA ERICSON. Gouache.
846826. ELSA ERICSON. Gouache.

Motiv från Sundsvall. Signerad. 30x43 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 585