MIXER/JUICER, "Starmix", Electrostar, omkring 1900-talets mitt.

846784. MIXER/JUICER, "Starmix", Electrostar, omkring 1900-talets mitt.

Mixer samt juicer, höjd 40 cm
Tre hastigheter.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Dock har inga funktioner förutom elen testats
Märken och repor, skador på elkabelns yttre skydd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mixer samt juicer, höjd 40 cm
Tre hastigheter.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 782