BORD, gjutjärn, 1900-tal.

BORD, gjutjärn, 1900-tal.
846366. BORD, gjutjärn, 1900-tal.

Höjd ca 72 cm.

Bruksslitage. Rester av marmorskiva fastlimmad. Anlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 72 cm.

Antal besök: 556