KARAFFER, 1 par Persien 1900/2000-tal.

846338. KARAFFER, 1 par Persien 1900/2000-tal.

Höjd ca 32 cm, Diameter ca 15 cm.

Bruksslitage, Knopp till proppar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 271