OLLE KRANTZ. Litografi, signerad.

845744. OLLE KRANTZ. Litografi, signerad.

"Helgdagskväll i timmerstugan". Bildmått ca 60 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 970