FÄLLBORD MED PELARFOT, 1800-tal.

84571. FÄLLBORD MED PELARFOT, 1800-tal.

Rund skiva, svart pelarfot.
Diameter 89,5, höjd 70,5 cm.

Slitage, sprickor, renoverat, kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rund skiva, svart pelarfot.
Diameter 89,5, höjd 70,5 cm.

Antal besök: 753