845571. SLAGBORD, "Bergslagen", ur Ikeas IKEA:s 1700-talsserie.
Längd 26 - 166, bredd 117, höjd 76,5 cm.
Slitage, repor, märken, fläckar. Enstaka smärre fanérskador. Delvis kompletterade muttrar. En skruv med mutter medföljer löst. Enstaka mutter saknas.