ALLAN HORSAK. Färglitografi, signerad och daterad 95, numrerad 72/95.

84546. ALLAN HORSAK. Färglitografi, signerad och daterad 95, numrerad 72/95.

Ca 33,5x24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Allan Horsak (1937–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 33,5x24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Allan Horsak (1937–2004)

Antal besök: 653