LODRERGULATOR, Gustav Becker, 18/1900-tal.

845458. LODRERGULATOR, Gustav Becker, 18/1900-tal.

Höjd 132 cm.

Ej funktionstestad, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 132 cm.

Ej funktionstestad, slitage.

Antal besök: 443