PARTI ARMBANDSUR SAMT FICKUR.

844658. PARTI ARMBANDSUR SAMT FICKUR.

Bl a Tevo, Polhem, samt fickur i silver.

Skador och slitage, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 492