MATSERVISDELAR 32 st samt kaffekoppar, Fasan Old, Gustavsberg.

844625. MATSERVISDELAR 32 st samt kaffekoppar, Fasan Old, Gustavsberg.

Mattallrikar 8 st diameter ca 24.5 cm
Förrättstallrikar 8 st diameter ca 21.5
Assietter 8 st diameter ca 17.5 cm
Djupa tallrikar 8 st diameter ca 19.5 cm
Kaffekoppar med fat 8 st Höjd ca 5 cm.

Bruksslitage, krackeleringar, sprickor, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 586