SLAGBORD, barockstil, 1900-tal.

844529. SLAGBORD, barockstil, 1900-tal.

Längd 67, bredd 29, höjd 75 cm, total bredd 126 cm.

Omfattande slitage och färgbortfall, fläckar, färgrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 300