ORGINALGRAFIKPORTFÖLJ, KRO 1992, 4 st litografier och etsningar, signerade och numrerade 19/220.

84442. ORGINALGRAFIKPORTFÖLJ, KRO 1992, 4 st litografier och etsningar, signerade och numrerade 19/220.

Madeleine Pyk "Förförelse", Lennart Aschenbrenner "Provence", Brita Molin "Skuggspel", Kjell Strandqvist "Charm".

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 120