HUSHÅLLSVÅG, Jugendstil samt Emaljerad kanna.

844266. HUSHÅLLSVÅG, Jugendstil samt Emaljerad kanna.

våg höjd ca 31 cm
Emaljerad kanna, Finland höjd ca 14 cm
Kudde längd ca 37 cm.

Bruksslitage, Rostfläckar, Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

våg höjd ca 31 cm
Kudde längd ca 37 cm.

Antal besök: 343