Vikt stämplat silver 128 g
Dosa i silver med text, innehåll medföljer. Längd 8,5 cm
Prispokal i silver, text 3e pris i revolverskjutning, 1902, Strömsholm, höjd 6 cm
Fickkniv, Saab Scania, + text "tack för förslaget"
Börs i järn, bredd 6 cm.
Ålders och bruksslitage.
Vikt stämplat silver 128 g
Börs i järn, bredd 6 cm.
Ålders och bruksslitage.