FLYGPLANSMODELL, SAAB J 21 R.

FLYGPLANSMODELL, SAAB J 21 R.
844062. FLYGPLANSMODELL, SAAB J 21 R.

I metall, troligen 40-tal
Längd 21 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

I metall, troligen 40-tal
Längd 21 cm.

Slitage.

Antal besök: 6 386