LARS VILKS, skymmningslandskap med gestalt, olja på duk, signerad.

843790. LARS VILKS, skymmningslandskap med gestalt, olja på duk, signerad.

45x54,5 cm.

Ram med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

45x54,5 cm.

Ram med slitage.

Antal besök: 7 138