SKÅP MED HYLLPLAN, skuren dekor, gotisk stil, 1900-tal.

84355. SKÅP MED HYLLPLAN, skuren dekor, gotisk stil, 1900-tal.

Ek. Skåpsdel med lådor.
Längd 48, bredd 39, höjd 126 cm.

Brukslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek. Skåpsdel med lådor.

Brukslitage, smärre repor.

Antal besök: 1 334