Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
ANDERS DAHL. "Zakynthos". Färglitografi, signerad och numrerad 41/275.
84354. ANDERS DAHL. "Zakynthos". Färglitografi, signerad och numrerad 41/275.
Ca 38x46 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 38x46 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gomér & Andersson Linköping
2 317