TRÄSOFFA/UTDRAGSSÄNG, 1800-tal.

843372. TRÄSOFFA/UTDRAGSSÄNG, 1800-tal.

Höjd 73, bredd 126, djup 66 cm.
Innerlängd i utfällt läge 150 cm.

Senare lock.
Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Senare lock.
Bruksslitage, märken.

Antal besök: 555